Megjelent az ÚJ CSURGÓI KALAUZ

Új Csurgói Kalauz2010. nyarán iskolánk könyvtárosainak gondozásában elkészült az Új Csurgói Kalauz című kiadványunk. A kiadványhoz korlátozott számban az iskola könyvtárban juthatunk hozzá. Az abban olvasható bevezetőt ajánljuk mindenkinek figyelmébe:

 

 

A Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Könyvtára szeretettel köszönti az idelátogató kedves vendégeket! Útitársnak ajánljuk ezt a rövid ismertetőt, mely kalauz lehet iskolánk és városunk megismerésében. A történelmi emlékek, műalkotások megtekintése mellett a környező települések természeti szépségei, nevezetessége lehetőséget nyújtanak a kirándulásra, kikapcsolódásra is. Kívánjuk, hogy mindenki érezze jól magát Csurgón, és látogasson el máskor is hozzánk!

  utolsó frissítés: 2011. január 25., kedd, 12:01
 

Katalógus

 
 

Könyvtári bejelentkezés


 

Könyvajánlók

 

Közösség