Sajtótájékoztató a TÁMOP-pályázatról

Könyvtári sajtóbemutató2010. szeptember 28-án a gimnázium dísztermében sajtótájékoztatóra
került sor. 

Kovács József, iskolánk igazgatója a vendégek köszöntése után méltatta, hogy milyen jó az együttműködés a város és a gimnázium könyvára között. A „Somogyi könyvtárak a képzett emberért” c. TÁMOP-pályázat konzorciumi résztvevője a csurgói városi könyvtár és iskolánk könyvtára is. Ezért közös tájékoztatót szerveztünk, melynek során minden vállalt feladatunkról és az eddig elvégzett munkáról számot adott előadásában Viola Ernő könyvtárvezető. Füstös János, a Városi Könyvtár igazgatója a beszámolója végén ünnepélyesen „megnyitotta” a könyvtár új honlapját (portálját?) az olvasóközönség előtt.

  utolsó frissítés: 2011. január 25., kedd, 12:01
 

Katalógus

 
 

Könyvtári bejelentkezés


 

Könyvajánlók

 

Közösség